Co prawda jeszcze nieubrana, co prawda jeszcze nie rozświetlona feerią ozdób, ale jest! Kilkumetrowa choinka stanęła dzisiaj, 3 grudnia br., na przemyskim Rynku.
To znak, że święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Pozostało do nich dokładnie 20 dni. Już niebawem pewnie zostanie przyozdobiona setkami świątecznych baniek, światełek, kolorowych łańcuchów. Kilkanaście metrów dalej stanęły trzy niedźwiadki. Także świąteczne, które już wzbudzają zainteresowanie wśród najmłodszych. Tylko śniegu na razie brak…
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze