Reklama

Na swojego z siekierą. Poszło o pieniądze

Zgłoszenie dotyczące rozboju odebrali kilka dni temu policjanci z komisariatu w Kańczudze. 37-letni mężczyzna zaatakował członka rodziny, chcąc od niego pieniędzy. Najpierw użył noża, potem siekiery.

Z informacji udostępnionych przez przeworską komendę policji wynika, że 37-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, chcąc osiągnąć swój cel, postanowił zastraszyć członka rodziny nożem. Kiedy okazało się, że w ten sposób najpewniej nie uda mu się wymusić na rozmówcy wydania gotówki, sięgnął po siekierę, uderzając mężczyznę tępym trzonkiem. Agresor, zabrawszy poszkodowanemu prawie 3 tysiące złotych, zaraz po zajściu wyszedł z domu. Policjantów o zdarzeniu powiadomiła rodzina zaatakowanego mężczyzny. Wiadomo już, że 37-latek, który dopuścił się rozboju, w momencie popełnienia czynu był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Za wspomniane przestępstwo grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Na razie przebywa w tymczasowym areszcie.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości