Niedziela 5. czerwca była też nie lada gratką dla najmłodszych, którzy wzięli udział w obchodach Dnia Dziecka na stadionie w Orzechowcach.
Wczesnym popołudniem zamienił się on w krainę kolorów i zabaw, a gwoździem programu okazała się piana-party.
Moc konkursów i wspólnych zabaw zachęciła do aktywności również organizatorów i opiekunów.
Nie zabrakło pluszowych przyjaciół chętnie pozujących do zdjęć, animatorów koordynujących zabawy oraz przysmaków serwowanych przez KGW w Orzechowcach i Żurawicy Górnej.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze