Reklama

Najmłodsi świętowali w Orzechowcach

Niedziela 5. czerwca była też nie lada gratką dla najmłodszych, którzy wzięli udział w obchodach Dnia Dziecka na stadionie w Orzechowcach.

Wczesnym popołudniem zamienił się on w krainę kolorów i zabaw, a gwoździem programu okazała się piana-party.

Moc konkursów i wspólnych zabaw zachęciła do aktywności również organizatorów i opiekunów.

Nie zabrakło pluszowych przyjaciół chętnie pozujących do zdjęć, animatorów koordynujących zabawy oraz przysmaków serwowanych przez KGW w Orzechowcach i Żurawicy Górnej.


fot.Agata Godos/UG Żurawica
MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama