W Przemyślu do godz. 17.00 do urn poszło 38,84 proc. uprawnionych.Dla porównania - dwa tygodnie temu o tej porze frekwencja wynosiła 37,57 proc.

Podajemy dane (w procentach) z godz. 17.00 na podstawie informacji Państwowej Komisji Wyborczej:
Miasta:
Przemyśl - 38,84
Lubaczów - 34,84
Radymno - 40,34
Gminy:
Dubiecko - 43,16
Krasiczyn - 41,08
Żurawica - 43,02
Chłopice - 47,16
Zarzecze - 43,13
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To jakaś kpina. Na Kmieciach nawet lokalu wyborczego nie ma. Nie wiadomo gdzie iść.
Wystarczy się zainteresować i sprawdzić w Internecie zamiast pluć jadem cebulaczku
Blady strach padł na mieszkańców budynku przy Rynku 1. Bakun rozniósł Pisiora!
@MarcinOk dzięki to jutro pójdę.@LogikNie pisze się... "jadem cebulaczku" tylko "jem cebulaczka".PS.Ja też lubię jeść cebulę, szczypiorek.
POGONILI DZIADOSTWO ZOLIBORSKIE KTORE JESZCZE PARE DNI TEMU SMIALO SIE BYC WYZSZE NAD WSZYSTKIE PARTIE. I POSZLO W PIS -DU!!!!! MIASTO SIE OBUDZILO!!! BRAWO PRZEMYSLANIE! GRATULACJE PREZYDENCIE BAKUN! BEDZIE SIE DZIALO! NO NIE?
A tak wlasciwie bardzo sie ciesze ze przegrany wazeliniarz, dupowlaz prezesa teraz bedzie zapierdalal za miske ryzu!!! Oj zrobil ci tutaj reklame twoj pryncypal, oj zrobil! Kup worek ryzu caly i udaj sie na Nowogrodzka, bo jak nowa wiesc niesie, to wykopia was na jesieni /stalo sie/ albo posadza na wiosne. A i zabierz zapas dla Penelopy, moze byc butapren. Z Ryskiem beda mieli odlot. Nadchodzi dobra zmiana!!! Przyjdzie kolej na Adriana itd..............................
pakować walizki i do Londynu niedoszły prezydencie...
Czego się cieszysz,przecież Kukiz 15 jest córką PISU.
No dobra było z "górki" a teraz zaczną się schody i czas podkasać rękawy.Podnieść miasto z kolan to wysiłek nie lada i pierwszy krok został zrobiony.Osobiście jestem sceptyczny co do tego ile ten wybór zmieni w Przemyślu ale będę trzymać kciuki .Umarł król niech żyje król !
To jakaś kpina. Na Kmieciach nawet lokalu wyborczego nie ma. Nie wiadomo gdzie iść.
MPEC
Wystarczy się zainteresować i sprawdzić w Internecie zamiast pluć jadem cebulaczku