Reklama

Najpiękniejsze karty i szopki nagrodzone

01/01/2022 08:03

Aż 150 kartek i 32 szopki wpłynęły do organizatorów, tj. Centrum Kultury w Zarzeczu wraz z Gminną Biblioteką Publiczną, w zakończonym 22 grudnia konkursie bożonarodzeniowym.

Wreszcie wśród dorosłych za najpiękniejszą uznano kartkę Anny Adamczyk. Wśród twórców szopek jury było nieco mniej „rozrzutne” w rozdawaniu miejsc. Wśród przedszkolaków wygrała zatem Emilia Probachta, a wśród uczniów klas nauczania początkowego Celina Wąsacz (SP w Żurawiczkach). Zwyciężczynią w grupie uczniów klas IV-VI została Nikola Czura (SP w Zarzeczu), a wśród uczniów klas VII i VIII laur pierwszeństwa przypadł Vitalijowi Kostivowi (ZS w Zarzeczu). Spośród prac przygotowanych przez dorosłych najwyższe uznanie jury zdobyła szopka Bartłomieja Dziedzica. Nagrody specjalne powędrowały zaś do Julii Telegi oraz Marceliny Galińskiej.

22 grudnia odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu. W wydarzeniu wziął udział wójt gminy Zarzecze Tomasz Bury, który oprócz gratulacji w uznaniu za udane świąteczne dzieła sztuki, skierowanych do laureatów konkursu, złożył zebranym serdeczne życzenia bożonarodzeniowe.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama