Reklama

Nie chciał mandatu, dawał łapówkę

Za próbę wręczenia łapówki odpowie przed sądem mieszkaniec Warszawy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia z jego udziałem doszło pod koniec ub. r. na drodze wojewódzkiej w Majdanie Sienawskim, gdzie funkcjonariusze przeworskiej „drogówki” prowadzili kontrolę. Zatrzymali do niej 63-letniego kierowcę peugeota, który przekroczył dozwoloną prędkość –miał na liczniku 72 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h.

Chcąc uniknąć mandatu, mężczyzna zaproponował mundurowym łapówkę. Teraz poniesie tego konsekwencje.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości