Za próbę wręczenia łapówki odpowie przed sądem mieszkaniec Warszawy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia z jego udziałem doszło pod koniec ub. r. na drodze wojewódzkiej w Majdanie Sienawskim, gdzie funkcjonariusze przeworskiej „drogówki” prowadzili kontrolę. Zatrzymali do niej 63-letniego kierowcę peugeota, który przekroczył dozwoloną prędkość –miał na liczniku 72 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h.
Chcąc uniknąć mandatu, mężczyzna zaproponował mundurowym łapówkę. Teraz poniesie tego konsekwencje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze