Reklama

Nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia

W środę, 2 bm., przed godziną 12 na ul. Jana Pawła II w Skołoszowie doszło do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Powodem było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierowców.

Jak informuje jarosławska policja, kierujący fordem 71-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając tym samym do zderzenia ze skodą, za której kierownicą siedziała 45-letnia mieszkanka gminy Pawłosiów.

W efekcie doszło do zderzenia pojazdów. Kierowca forda ucierpiał w zdarzeniu i z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Drogę krajową nr 94 w miejscu zderzenia się pojazdów zablokowano. Na miejscu pracowali też policjanci, którzy wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Szczegóły i okoliczności tego feralnego zdarzenia będą wyjaśniane w toku postępowania.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/10/2024 08:01
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama