W środę, 2 bm., przed godziną 12 na ul. Jana Pawła II w Skołoszowie doszło do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Powodem było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierowców.
Jak informuje jarosławska policja, kierujący fordem 71-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając tym samym do zderzenia ze skodą, za której kierownicą siedziała 45-letnia mieszkanka gminy Pawłosiów.
W efekcie doszło do zderzenia pojazdów. Kierowca forda ucierpiał w zdarzeniu i z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Drogę krajową nr 94 w miejscu zderzenia się pojazdów zablokowano. Na miejscu pracowali też policjanci, którzy wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Szczegóły i okoliczności tego feralnego zdarzenia będą wyjaśniane w toku postępowania.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze