Ciąg nieszczęśliwych zdarzeń i zwykła nieuważność doprowadziły do niebezpiecznego zdarzenia w Wierzbnej. Dziś przed g. 9, na przejściu dla pieszych została poszkodowana starsza kobieta.
Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierujący ciężarowym volvo, 38-letni obywatel Ukrainy, nie zachował należytej odległości od poprzedzającej go hondy, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych i aby uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze i uderzył w bramownicę ze znakiem przejścia dla pieszych. Oderwany element bramownicy uderzył pieszą.
Mieszkanka gminy Pawłosiów została przetransportowana do szpitala. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze