Do zdarzenia, w którym 46-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w bariery ochronne i wjechał do przydrożnego rowu, doszło w poniedziałek, 22 czerwca, po g. 8 na autostradzie A4 w Mirocinie.
Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierujący Oplem Merivą mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w bariery ochronne i wjechał do przydrożnego rowu.
„W wyniku zdarzenia kierujący tym pojazdem nie odniósł obrażeń. 46-latek za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym”
– przekazała jarosławska komenda.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze