Reklama

Niech im szczęścia i pogody nie zabraknie. Złote gody 11 par

Piękny jubileusz świętowały 22 czerwca pary małżeńskie z terenu gminy Gać. Wytrwałość małżonków, wzajemny szacunek i troskę oraz trud, jaki zdecydowali się podjąć, decydując się na założenie rodziny, doceniono, honorując medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

Uroczystość złotych godów zorganizowano w Gminnym Ośrodku Kultury w Gaci. Wspaniały jubileusz dane było świętować 11 parom: Marii i Stanisławowi Domkom, Annie i Józefowi Krukom, Zofii i Janowi Muchom, Marii i Stanisławowi Świętoniowskim, Zofii i Tadeuszowi Telegom, Wiesławie i Stanisławowi Wołoszynom (wszyscy z Dębowa); Elżbiecie i Zbigniewowi Szafranom z Mikulic, Mieczysławie i Tadeuszowi Ulmom z Białobok oraz Annie i Ryszardowi Wajhajmerom, Genowefie i Ryszardowi Wyczarskim i Czesławie i Kazimierzowi Wyczarskim (wszystkie trzy pary z Gaci). Nie obyło się bez szczerych życzeń kolejnych tak udanych jubileuszy, kwiatów i prezentów od sołtysów i radnych gminy, a także symbolicznego toastu wzniesionego lampką szampana. Dla jubilatów zagrała też miejscowa Kapela Ludowa Gacoki.

W obchodach tak ważnej rocznicy towarzyszyli[paywall] wyróżnionym najbliżsi, gospodyni gminy Grażyna Pieniążek, przewodniczący rady gminy Lesław Stańko i kierownik USC Katarzyna Ignarska. Na obchodach gościnnie pojawili się też: poseł Marek Rząsy, sekretarz powiatu Marek Frączek i radny powiatowy Jacek Pieniążek. Małżonkom pogratulowano tak długiego stażu i wyrażono nadzieję, że ich dalsza wspólna droga będzie pełna pogody ducha, radości i szczęścia.

Reklama


fot.UG Gać


fot.UG Gać
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama