Piękny jubileusz świętowały 22 czerwca pary małżeńskie z terenu gminy Gać. Wytrwałość małżonków, wzajemny szacunek i troskę oraz trud, jaki zdecydowali się podjąć, decydując się na założenie rodziny, doceniono, honorując medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.
Uroczystość złotych godów zorganizowano w Gminnym Ośrodku Kultury w Gaci. Wspaniały jubileusz dane było świętować 11 parom: Marii i Stanisławowi Domkom, Annie i Józefowi Krukom, Zofii i Janowi Muchom, Marii i Stanisławowi Świętoniowskim, Zofii i Tadeuszowi Telegom, Wiesławie i Stanisławowi Wołoszynom (wszyscy z Dębowa); Elżbiecie i Zbigniewowi Szafranom z Mikulic, Mieczysławie i Tadeuszowi Ulmom z Białobok oraz Annie i Ryszardowi Wajhajmerom, Genowefie i Ryszardowi Wyczarskim i Czesławie i Kazimierzowi Wyczarskim (wszystkie trzy pary z Gaci). Nie obyło się bez szczerych życzeń kolejnych tak udanych jubileuszy, kwiatów i prezentów od sołtysów i radnych gminy, a także symbolicznego toastu wzniesionego lampką szampana. Dla jubilatów zagrała też miejscowa Kapela Ludowa Gacoki.
W obchodach tak ważnej rocznicy towarzyszyli[paywall] wyróżnionym najbliżsi, gospodyni gminy Grażyna Pieniążek, przewodniczący rady gminy Lesław Stańko i kierownik USC Katarzyna Ignarska. Na obchodach gościnnie pojawili się też: poseł Marek Rząsy, sekretarz powiatu Marek Frączek i radny powiatowy Jacek Pieniążek. Małżonkom pogratulowano tak długiego stażu i wyrażono nadzieję, że ich dalsza wspólna droga będzie pełna pogody ducha, radości i szczęścia.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze