Reklama

Nieletni zdewastowali budynek tzw. schroniska dla drogowców

Wyjątkową bezmyślnością wykazali się trzej chłopcy w wieku 12 i 13 lat.

6 maja br., tuż przed godziną 19,  Straż Ochrony Kolei w Jaśle została powiadomiona przez dyżurną ruchu przy stacji Tarnowce o dewastacji budynku tzw. schroniska dla drogowców należącego ISE w Jaśle.

– Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce niezwłocznie udali się funkcjonariusze SOK z Jasła, którzy po przybyciu na miejsce zastali trzech chłopców. Z przeprowadzonej rozmowy okazało się, że są to osoby nieletnie jeden w wieku 12 lat oraz dwóch w wieku 13 lat. Podczas dalszych czynności służbowych cała trójka przyznała do zdewastowania frontowych drzwi budynku, wyłamania skrzydeł okiennic zewnętrznych oraz wyrwania okna wraz z częścią futryny i rozbicia kilku szyb – relacjonuje insp. Witold Flader, rzecznik prasowy Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu.

Straty przez Sekcje Eksploatacji w Jaśle są szacowane. Sprawą zajmuje się Komisariat Policji w Tarnowcach, a niebawem też sąd.

Reklama


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości