Wyjątkową bezmyślnością wykazali się trzej chłopcy w wieku 12 i 13 lat.
6 maja br., tuż przed godziną 19, Straż Ochrony Kolei w Jaśle została powiadomiona przez dyżurną ruchu przy stacji Tarnowce o dewastacji budynku tzw. schroniska dla drogowców należącego ISE w Jaśle.
– Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce niezwłocznie udali się funkcjonariusze SOK z Jasła, którzy po przybyciu na miejsce zastali trzech chłopców. Z przeprowadzonej rozmowy okazało się, że są to osoby nieletnie jeden w wieku 12 lat oraz dwóch w wieku 13 lat. Podczas dalszych czynności służbowych cała trójka przyznała do zdewastowania frontowych drzwi budynku, wyłamania skrzydeł okiennic zewnętrznych oraz wyrwania okna wraz z częścią futryny i rozbicia kilku szyb – relacjonuje insp. Witold Flader, rzecznik prasowy Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu.
Straty przez Sekcje Eksploatacji w Jaśle są szacowane. Sprawą zajmuje się Komisariat Policji w Tarnowcach, a niebawem też sąd.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze