Reklama

Nietrzeźwy kierowca wylądował w zbiorniku retencyjnym. Na szczęście nie utonął

23-latek kierujący oplem astrą najechał na bariery ochronne i przejechał przez wysepkę ronda, uszkadzając znaki drogowe. Następnie staranował ogrodzenie zbiornika retencyjnego, wskutek czego pojazd wjechał do wody.

Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu w porze nocnej, w pobliżu autostrady A4 w Korczowej. Za kierownicą opla siedział mieszkaniec gminy Radymno. Tuż po zdarzeniu ranny mężczyzna zbiegł, obawiając się konsekwencji. Udało się do niego dotrzeć dzięki dokumentom umieszczonym w portfelu pozostawionym w samochodzie. Auto trzeba było wyciągnąć z wody, a następnie zabezpieczyć.

Jak podaje policja, 23-letniego kierowcę opla funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie zatrzymali do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. W momencie zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie krwi wykazało ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, ponadto odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Reklama

 

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    szakal - niezalogowany 2016-10-05 12:36:17

    Może poprostu chciał sobie popływać ostatni raz w tym sezonie  ;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości