Reklama

Nietypowa interwencja policji: ze słupa spadło bocianie gniazdo

Dyżurny jarosławskiej jednostki zgłoszenie dotyczące bocianiego gniazda, które spadło ze słupa energetycznego, otrzymał 23 lipca, przed godz. 9.


Świadek informował, że młode bociany chodzą w pobliżu jezdni. Policjanci podjęli interwencję i na miejscu ustalili, że jeden młody bocian nie przeżył upadku, a pozostałym dwóm ptakom nic się nie stało.

Bociany były bezpieczne, znajdowały się na łące i nie zagrażały bezpieczeństwu uczestnikom ruchu drogowego, jednak ostatecznie trafiły do lecznicy dla zwierząt w Przemyślu, gdzie otrzymały bezpieczne schronienie.

Policjanci o zdarzeniu powiadomili pogotowie energetyczne i Urząd Gminy Radymno. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości