Dyżurny jarosławskiej jednostki zgłoszenie dotyczące bocianiego gniazda, które spadło ze słupa energetycznego, otrzymał 23 lipca, przed godz. 9.
Świadek informował, że młode bociany chodzą w pobliżu jezdni. Policjanci podjęli interwencję i na miejscu ustalili, że jeden młody bocian nie przeżył upadku, a pozostałym dwóm ptakom nic się nie stało.
Bociany były bezpieczne, znajdowały się na łące i nie zagrażały bezpieczeństwu uczestnikom ruchu drogowego, jednak ostatecznie trafiły do lecznicy dla zwierząt w Przemyślu, gdzie otrzymały bezpieczne schronienie.
Policjanci o zdarzeniu powiadomili pogotowie energetyczne i Urząd Gminy Radymno.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze