Ładunek szybko posprzątali strażacy. Policjanci ustalają właściciela towaru.
Dziś, 22 lutego, około godz. 9, policjanci dostali informację od jednego z kierowców, że w Kosowach ( na odcinku drogi wojewódzkiej nr 875, relacji Kolbuszowa – Mielec) na drodze są tłuste plamy, które stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.
Okazało się, że to częściowo uszkodzone wiaderka, z których wypadły śledzie. To prawdopodobnie ładunek zgubiony przez przejeżdżający tą trasą pojazd.
Ryby i plamy uprzątnęli z drogi strażacy. Policjanci zaś szukają kierowcy, który przewoził towar.
Pamiętajcie – jeśli zostawicie na drodze coś, co może spowodować niebezpieczeństwo lub stanowić utrudnienie w ruchu drogowym, musicie się liczyć z karą grzywny do 1500 złotych albo naganą.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze