Reklama

Nietypowa przeszkoda na drodze. Konkretnie... śledzie w oleju

Ładunek szybko posprzątali strażacy. Policjanci ustalają właściciela towaru.

Dziś, 22 lutego, około godz. 9, policjanci dostali informację od jednego z kierowców, że w Kosowach ( na odcinku drogi wojewódzkiej nr 875, relacji Kolbuszowa – Mielec) na drodze są tłuste plamy, które stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

Okazało się, że to częściowo uszkodzone wiaderka, z których wypadły śledzie. To prawdopodobnie ładunek zgubiony przez przejeżdżający tą trasą pojazd.


Ryby i plamy uprzątnęli z drogi strażacy. Policjanci zaś szukają kierowcy, który przewoził towar.

Pamiętajcie – jeśli zostawicie na drodze coś, co może spowodować niebezpieczeństwo lub stanowić utrudnienie w ruchu drogowym, musicie się liczyć z karą grzywny do 1500 złotych albo naganą.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama