Reklama

Niezadowolony z wyroku dokonał samookaleczenia w budynku Sądu Okręgowego w Przemyślu

Dziś rano w budynku Sądu Okręgowego przy ul. Konarskiego, odbywały się czynności w związku z samookaleczeniem 53- letniego mieszkańca powiatu łańcuckiego.

Jak poinformował nas rzecznik przemyskiej komendy, dziś przed 8 rano,  53-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, niezadowolony z wyroku sądu, dokonał samookaleczenia. Został przetransportowany do szpitala, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na chwilę obecną trwają czynności mające wyjaśnić szczegóły zdarzenia.
MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości