Reklama

Nocą zrywał banery wyborcze kandydatów. Wpadł przez monitoring

Wczoraj, około g. 3.30 w nocy przemyskiemu strażnikowi miejskiemu na ekranie miejskiego monitoringu ukazał się zaskakujący obrazek. Jakiś mężczyzna nagle zaczął zdzierać banery wyborcze na moście im. Orląt Przemyskich.

Był to 35-letni przemyślanin. Mężczyzna wpadł dzięki kamerom miejskiego monitoringu, które nadzorował pełniący dyżur strażnik miejski. O zaobserwowanym przez siebie incydencie z miejsca poinformował policjantów, a ci po kilku minutach ujęli wandala. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,5 promila alkoholu. Jak poinformowała Komenda Miejska Policji w Przemyślu, za popełnione wykroczenie odpowie po wytrzeźwieniu. Grozi mu kara grzywny lub areszt. 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-10-23 12:53:28

    "Wielki Brat "się kłania  . Nie  zdarzysz  nawet kichnąć , smarknąć i już ciebie mają.   ALE ZASRANE CZASY  . A NIEKTÓRZY I TAK  - Z OPOREM MANIAK  BREDZĄ, ŻE KIEDYŚ BYŁA WIĘKSZA INWIGILACJA  .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2015-10-23 22:39:49

    Zazwyczaj po pijaku ludzie robią rozmaite głupoty, jednakowoż jak widać są i wyjątki...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości