Reklama

Nowa rada Zespołu Parków Krajobrazowych w Przemyślu


W Przemyślu odbyło się inauguracyjne posiedzenie rady Zespołu Parków Krajobrazowych na lata 2025 – 2030. W jej skład weszło 14 osób, a powołania wręczyła członek zarządu województwa podkarpackiego Anna Huk.


– Dziękuję w imieniu własnym oraz marszałka Władysława Ortyla za to, że zechcieli państwo pracować w tej kadencji w radzie – to bardzo ważne. Państwa kompetencje, wiedza, doświadczenie, a przede wszystkim wielka pasja związana z ochroną środowiska są doskonałą rekomendacją do bycia członkiem tego ważnego gremium

– powiedziała podczas spotkania A. Huk.

 Rada Zespołu Parków Krajobrazowych działa jako organ opiniodawczo-doradczy dyrektora zespołu, oceniając stan przyrody, opiniując plany ochrony oraz monitorując działalność edukacyjną i turystyczną. Jej celem jest zapewnienie zrównoważonego rozwoju oraz skuteczna ochrona wartości przyrodniczych, historycznych i kulturowych...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 78% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/04/2026 14:28
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama