Reklama

Nowe rządy w Gminnym Centrum Kultury

Nową szefową ma od niedawna Gminne Centrum Kultury w Wiązownicy. Została nią Magdalena Rożek, wcześniej związana z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Sukcesów w pełnieniu nowej funkcji życzył nowo powołanej dyrektor GCK w Wiązownicy gospodarz tej miejscowości Krzysztof Strent, wyrażając nadzieję, że placówka będzie się pod jej skrzydłami wspaniale rozwijać. W trakcie pierwszego spotkania z pracownikami M. Rożek podkreśliła, że zależy jej na owocnej współpracy i na tworzeniu przyjaznej atmosfery w miejscu pracy. Nowa szefowa ważnej dla gminy instytucji kultury ma wieloletnie doświadczenie w obszarze kultury, ale też promocji i administracji, które zdobyła, pracując w jarosławskim urzędzie miasta, na stanowisku inspektora w Wydziale Kultury, Turystyki i Promocji. Przez ostatnie 8 lat związana była natomiast z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, gdzie od roku 2020 r. pełniła funkcję zastępcy dyrektora Podkarpackiego Oddziału Regionalnego tej instytucji.

Jako szefowa Gminnego Centrum Kultury będzie sprawować pieczę nad organizacją wydarzeń kulturalnych w gminie, a także rozwijać zadania własne placówki we współpracy z lokalnymi instytucjami, twórcami czy stowarzyszeniami i jednocześnie wzmacniając rolę i markę GCK w regionie.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/06/2024 12:49
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama