Przemyscy radni Sojuszu Lewicy Demokratycznej: Janusz Zapotocki, Tomasz Kulawik i Bogumiła Nowak stworzyli nowy klub – „Nasz Przemyśl” i pod taką nazwą będą się prezentować podczas obrad Rady Miejskiej w Przemyślu.
Zmiana nazwy ma związek z decyzjami podjętymi przez władze centralne Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Chodzi o postępowanie prowadzone przez sąd koleżeński, mające na celu wykluczenie tej trójki z szeregów SLD. Wszystko – jak to swego czasu określił szef SLD Włodzimierz Czarzasty – przez wejście w koalicję z Klubem Radnych Prawa i Sprawiedliwości. Dla władz centralnych taki alians był i jest nie do zaakceptowania.
W związku z tym Klub Radnych SLD w Radzie Miejskiej w Przemyślu 4 grudnia br. podjął jednomyślną decyzję o zmianie nazwy i reaktywacji Klubu Radnych „Nasz Przemyśl”.
– Taki klub działał już w przemyskiej radzie miejskiej w latach 2006 – 2010. Chcemy nieskrępowanie działać na rzecz lokalnej społeczności. Formuła, którą obecnie przyjmujemy, pozwoli nam skuteczniej działać ponad podziałami politycznymi, dla dobra miasta i jego mieszkańców – skomentował tę decyzję wiceprzewodniczący przemyskiej rady miejskiej Janusz Zapotocki.
Zapewnił także, iż w dalszym ciągu będą tworzyć większościową opozycję w radzie wspólnie z PiS-em i Regią Civitas.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pytanie , czy ktoś , głównie suweren jako tzw. twardy elektorat od wielu , wielu lat pana Z jeszcze rozumie co się w tej radzie- bezradzie dzieje . Chwała panu że niemal od zawsze jestem apolityczny nawet na szczeblu tym "przymyskim" , prowincjonalnym.
zawłaszczanie Przemyśla przez 3 persony? no k...a nie wierzę. A co na to redakcja "Naszego Przemyśla" ? Krzysiu działaj. jesteś porządnym gościem, dlatego apeluję obal tych uzurpatorów.
Pan Janusz Zapotocki swoją karierę zaczynał od burdelu w Olszanach ktora wyniasła go na radnego Przemyśla
Nazwa jest właściwa, faktycznie wasz Przemyśl. Puste frazesy PiS, Regii i innych opcji politycznych. Byle się dorwać do naszego Przemyśla.
To jest ostatnia kadencja tej trójki ..Jak się pewnie przepiszą do PiSu to może ktoś ich jeszcze wybierze XD
Dawno juz powinni byli zostawic to SLD.Teraz maja wieksze szanse.Panie Januszu zycze Wam tego.Moi znajomi juz chca sie zapisac.Powodzenia.
A GDZIE NOWE AGENCJE DO TOWARZYSTWA OTWORZĄ?
Nowa nazwa powinna być - Nasze Nowe Koryto ! Karierowicze bez odrobiny honoru wstydu i ambicji !!!!
Powolutku. Mamy koronowirusa.Ale jest duże zapotrzebowanie na kluby "męskie"nie mylić z pedofilskimi,które w naszym regionie działaja pod parasolem ochronnym innej sojuszniczej obcji politycznej i tylko dla członków oczywiście wtajemniczonych Agencje do towarzystwa ale te działają bez żadnych ograniczeń oczywiście dla wtajemniczonych ze względu na koronowirusa
Obiektywnie i na chłodno czytam te posty i z podziwu nie wychodzę jak bardzo co niektórych to piecze nigdy nie głosowałem na SLD ,ale muszę przyznać że ten Gość jest jednym z nielicznych w R.M na którego bym postawił ma jądra a nie wydmuszki, tyle w temacie
SLD znikło w Przemyślu wraz odejściem z rady miasta takich ludzi jak np . pan Janusz Grzejek. O tej trójce to szkoda pisać.
Jeśli jacyś znajomi pani Darii chcą się już zapisać, to - być może - kroi się jakiś nowy tartaczek, na karnety i karty stałego klienta, a nie na żywioł jak było w Ostrowie gdzie, podobno, królowała Tania (" Jaka ty tania, jak chcesz stówę - bełkotał jeden z klientów, nieżyjący już radny jedynie słusznej dziś opcji).
Jeśli mnie pamięć nie myli duże szkody wizerunkowe poniósł przemyski SLD za sprawą dwóch radnych o imieniu Janusz, którzy załapali się na nowe mieszkania komunalne kosztem "szarych" obywateli oczekujących latami na mieszkanie. Potem jeden z Januszków zaczął kombinować z ... Antonim Macierewiczem. Po wspólnej mszy u o.franciszkanów obaj panowie, jak towarzysz z towarzyszem brylowali w Krasiczynie na konferencji uwiecznionej przez Telewizję TRWAM.
Czy w ogóle jest jeszcze przemyskie SLD? Oto jest pytanie!
Wydawało mi się, że ten tytuł to jest sformułowanie zastrzeżone! Skoro nie - to będą mówić, że ....Klub z byłych członków SLD ma własne pismo!A to checa!
Duma mnie rozpiera i żałość wielka ogarnia czytając zobowiązania Pana Zapotockiego. Proponuje Panu zaprzestać prezentowania naiwnych zobowiązań! Niech pomocnym dla Pana będzie napis umieszczony na wielkiej bramie Telemy! "Lube kompany, Przezacne panny, Gdy macie wolę Dzielić tę niedolę, Wnijdźcie w te ściany, Lube kompany. Wnijdźcie w te wrota,wy, co Pańskie Słowo Głosicie śmiało wbrew szemraniu ludzi; Wejdźcie: tu wiary głębokiej ognisko, Stąd niechaj postrach i grom na tych leci, Co z rzeczy święch chcą czynić igrzysko. Święte orędzie Tutaj nie będzie Podane w wzgardę! Niezmienne, harde, Trwać tutaj będzie ŚWIETE ORĘDZIE!"
Dobry kierunek To już twarde dno
Pytanie , czy ktoś , głównie suweren jako tzw. twardy elektorat od wielu , wielu lat pana Z jeszcze rozumie co się w tej radzie- bezradzie dzieje . Chwała panu że niemal od zawsze jestem apolityczny nawet na szczeblu tym "przymyskim" , prowincjonalnym.
To kto teraz rządzi przemyskim SLD?