W Sieniawie odbyło się zebranie sprawozdawcze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej „Orzeł” oraz posiedzenie zarządu oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP, podczas którego wybrano nowego komendanta tej formacji. Został nim druh Eryk Ceglak.
Spotkanie było asumptem do podsumowania 2019 roku, przedstawienia sprawozdań z działalności – finansowego i komisji rewizyjnej – oraz przedstawienia planów na br. Spotkaniu przewodniczył dh Tadeusz Rzędzicki[paywall]. Na przestrzeni ostatnich 15 lat sieniawska straż pożarna mocno się rozwinęła. Zwłaszcza jeśli chodzi o zaplecze. Nowe remizy, nowe samochody, coraz bogatsze wyposażenie w umundurowanie i sprzęt ochronny, coraz większa liczba przeszkolonych strażaków. Zarząd oddziału otrzymał absolutorium, a do zarządu OSP w Sieniawie dołączyło dwóch nowych członków – dh Jakub Ceglak i dh Krzysztof Pigan. Sienawskich strażaków ochotników pochwalił i podziękował im za trud i serce wkładane w pracę przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku bryg. Bogdan Jarosz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Oby z nowym komendantem ochotniczej straży pożarnej, było mniej pożarów, a te które już się pojawią oby były jak najmniej groźne. Usuwanie szkód po pożarach, czyszczenie osmolonych ścian przez ogień to zawsze wielka tragedia. Dobry artykuł.
Oby z nowym komendantem ochotniczej straży pożarnej, było mniej pożarów, a te które już się pojawią oby były jak najmniej groźne. Usuwanie szkód po pożarach, czyszczenie osmolonych ścian przez ogień to zawsze wielka tragedia. Dobry artykuł.