Reklama

Nowy komendant OSP „Orzeł” w Sieniawie

W Sieniawie odbyło się zebranie sprawozdawcze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej „Orzeł” oraz posiedzenie zarządu oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP, podczas którego wybrano nowego komendanta tej formacji. Został nim druh Eryk Ceglak.

Spotkanie było asumptem do podsumowania 2019 roku, przedstawienia sprawozdań z działalności – finansowego i komisji rewizyjnej – oraz przedstawienia planów na br. Spotkaniu przewodniczył dh Tadeusz Rzędzicki[paywall]. Na przestrzeni ostatnich 15 lat sieniawska straż pożarna mocno się rozwinęła. Zwłaszcza jeśli chodzi o zaplecze. Nowe remizy, nowe samochody, coraz bogatsze wyposażenie w umundurowanie i sprzęt ochronny, coraz większa liczba przeszkolonych strażaków. Zarząd oddziału otrzymał absolutorium, a do zarządu OSP w Sieniawie dołączyło dwóch nowych członków – dh Jakub Ceglak i dh Krzysztof Pigan. Sienawskich strażaków ochotników pochwalił i podziękował im za trud i serce wkładane w pracę przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku bryg. Bogdan Jarosz.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    biuro.kastelnik_33 2020-03-07 22:54:22

    Oby z nowym komendantem ochotniczej straży pożarnej, było mniej pożarów, a te które już się pojawią oby były jak najmniej groźne. Usuwanie szkód po pożarach, czyszczenie osmolonych ścian przez ogień to zawsze wielka tragedia.  Dobry artykuł. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama