Reklama

Nowy most będzie gotowy pod koniec roku! Do Przemyśla zawita pendolino?

Po planowanym rozsunięciu dwóch przęseł starego mostu kolejowego na Sanie w Przemyślu PKP Polskie Linie Kolejowe SA nie zwalniają tempa. Dwie nitki nowej, ulokowanej między wspomnianymi przeprawy rosną w oczach. Pod koniec br. nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby do Przemyśla zawitało pendolino.

Potwierdziła to Dorota Szalacha z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe SA.

– Prace postępują zgodnie z planem. Kontynuujemy budowę nowego mostu w Przemyślu. Obiekt zapewni sprawny i bezpieczny ruch kolejowy na trasie numer 91 Kraków – Medyka. Przewoźnicy zyskają lepsze warunki do tworzenia atrakcyjnej oferty dla pasażerów. Z korzyścią dla miasta zachowane zostały zabytkowe elementy kolejowej przeprawy

– wyjaśniła[paywall].

Na razie owych korzyści z zachowania starych przęseł nie widać i najprawdopodobniej długo się ich nie zobaczy. Bo ani miasto na stworzenie planowanej ścieżki pieszo-rowerowej, ani Urząd Marszałkowski w Rzeszowie na wykorzystanie starej przeprawy do zorganizowania miejsca pod wystawy plenerowe nie mają pieniędzy. Ba, nie będzie środków, aby oba stare przęsła – już po oddaniu do użytku nowego mostu – choćby odnowić. Pasażerowie, turyści wjeżdżający do miasta, zamiast widoku pięknego starego miasta z jednej strony, nabrzeży Sanu z drugiej, będą mieli przed oczyma  widok dwóch zardzewiałych, nieestetycznych stalowych konstrukcji. Cóż...

Reklama

– Przęsła zabytkowego mostu zostały przesunięte i posadowione na nowe, docelowe podpory. Między przesuniętymi konstrukcjami budowana jest nowa przeprawa. Zakończone zostały prace związane z budową podpór pod przęsła nowego obiektu. Obecnie ekipy remontowe wykonują scalanie elementów konstrukcji skrajnych przęseł od strony Rzeszowa i Medyki dla toru numer jeden i dwa. Odbywa się także montaż podparcia tymczasowego pod scalanie konstrukcji przęseł nurtowych

– powiedziała D. Szalacha.

Prace rozpoczęły się w listopadzie 2022 r. Wartość inwestycji przekracza 60 mln zł, a jest współfinansowana ze środków unijnych z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Nowy, sześcioprzęsłowy i dwutorowy obiekt o długości niemal 200 m finalnie kształtem będzie nieco nawiązywać do starszej konstrukcji. Równocześnie, oprócz budowy nowej przeprawy, PKP PLK S.A. przebudowuje drogi pod nowym mostem.

Reklama

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nie pojawią się jakieś nieprzewidziane niedogodności, nowy most będzie gotowy pod koniec br.

– Dla toru numer jeden ruch pociągów po nowym obiekcie zostanie wznowiony w listopadzie, dla toru numer dwa w grudniu tego roku

– zapewniła D. Szalacha.

Tor nr 1 od zachodniej strony będzie torem wjazdowym do miasta, tor nr 2 – od strony wschodniej – będzie wyjazdowym.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Krzys - niezalogowany 2023-11-04 17:57:52

    4 w jednym/ Cztery mosty dla jednej przeprawy. Zasługuje do Księgi Guinnessa.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama