Potwierdziły się podejrzenia jarosławskiego środowiska samorządowego – na nowego starostę został wybrany dotychczasowy przewodniczący rady powiatu Stanisław Kłopot. Opuszczone przez niego stanowisko zajął Marian Fedor. Status quo zachowano natomiast w zarządzie powiatu, będzie pracował w niezmienionym składzie.
– Wśród tematów, które leżą na sercu radnemu i przewodniczącemu, są kwestie związane z infrastrukturą: to inwestycje w zdrowie, edukację, drogi i chodniki, ale także wyzwania związane z nadchodzącą przyszłością, a więc te zabezpieczające dobrą przyszłość powiatu jarosławskiego, w tym proekologiczne i cywilizacyjne – mówił Marek Kucab, rekomendując na stanowisko starosty[paywall] Stanisława Kłopota.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze