Reklama

Nowy wóz ratowniczo-gaśniczy dla OSP Leszczawa Dolna [ZDJĘCIA]

Tuż przed świętami na ręce wójta gm. Bircza Grzegorza Gągoli i przedstawicieli jednostki uroczyście przekazano smochód dla OSP Leszczawa Dolna za ponad 300 tys. zł w Ramach Funduszu Sprawiedliwości.

– Szczególne podziękowania dla ministra Marcina Warchoła, senatora Mieczysława Golby oraz posła Piotra Uruskiego za pomoc w dofinansowaniu zakupu. Parlamentarzyści przekazali także sprzęt ratowniczo-gaśniczy o wartości ok. 30 tys. zł dla jednostek OSP Bircza, OSP Sufczyna, OSP Leszczawa Dolna (defibrylator AED, 3 pompy oraz 7 szt. spodnio-butów) Serdecznie dziękuje, ponieważ wyposażenie jednostek OSP w odpowiedni sprzęt jest gwarantem bezpieczeństwa nas wszystkich – powiedział wójt.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama