Reklama

O godzinie 11.11 w Jarosławiu zaśpiewali hymn [ZDJĘCIA]

09/11/2018 14:30

Jeszcze przed niedzielnymi, głównymi obchodami Święta Niepodległości, w piątek 9 listopada, o symbolicznej godzinie 11.11 na jarosławskim Rynku młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych odśpiewała hymn.

Tuż przed  godziną 11, na placu przed Ratuszem zebrała się pokaźna grupa odświętnie ubranej i udekorowanej biało czerwonymi kotylionami młodzieży. Towarzyszyli jej nauczyciele oraz grupa przedstawicieli władz samorządowych, m.in. starosta Tadeusz Chrzan, zastępca burmistrza Jarosławia Wiesław Pirożek, burmistrz Radymna Krzystof Roman, delegaci rad miasta i powiatu. Punktualnie o 11.11 z głośników popłynęły dźwięki Mazurka Dąbrowskiego, a młodzież odśpiewała hymn narodowy. Akcja spotkała się ze sporym zainteresowaniem mieszkańców i wielu z nich przystanęło i włączyło się do kolejnego epizodu świętowania jubileuszu odzyskania niepodległości
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama