Bardzo pozytywne wrażenie zrobili na nas uczniowie Szkoły Podstawowej w Nehrybce, którzy odwiedzili naszą redakcję w czwartek, 21 stycznia. Żywo zainteresowana warsztatem dziennikarskim grupa postawiła nam wiele, niekoniecznie łatwych pytań i sprawiła miłą niespodziankę przygotowanymi przez siebie słodkimi prezentami.
Wizyta, choć niedługa, obfitowała w wiele sympatycznych akcentów. Grupa uczniów klasy czwartej, piątej i szóstej poznała szczegóły dotyczące pracy w redakcji i redagowania lokalnej gazety.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze