W Przemyślu odbyły się obchody 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Rozpoczęły się od mszy św. w kościele oo. Karmelitów Bosych. Uroczystości były kontynuowane na Cmentarzu Wojskowym przy grobie Nieznanego Żołnierza z udziałem Kompanii Honorowej Wojska Polskiego i pocztów sztandarowych z przemyskich szkół i instytucji. Obecni byli również reprezentanci kombatantów oraz harcerze.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.We wrześniu 1939r Przemyśla praktycznie nikt nie bronił.Wszyscy "ważni" uciekli.Najszybciej i najwcześniej uciekły władze naszego miastaNawet straż pożarna uciekła.I co tu wspominać i celebrować
We wrześniu 1939r Przemyśla praktycznie nikt nie bronił.Wszyscy "ważni" uciekli.Najszybciej i najwcześniej uciekły władze naszego miastaNawet straż pożarna uciekła.I co tu wspominać i celebrować