Reklama

Obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej w Przemyślu [ZDJĘCIA]

01/09/2018 14:00

W Przemyślu odbyły się obchody 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Rozpoczęły się od mszy św. w kościele oo. Karmelitów Bosych. Uroczystości były kontynuowane na Cmentarzu Wojskowym przy grobie Nieznanego Żołnierza z udziałem Kompanii Honorowej Wojska Polskiego i pocztów sztandarowych z przemyskich szkół i instytucji. Obecni byli również reprezentanci kombatantów oraz harcerze.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2018-09-02 08:42:06

    We wrześniu 1939r Przemyśla praktycznie nikt nie bronił.Wszyscy "ważni" uciekli.Najszybciej i najwcześniej uciekły władze naszego miastaNawet straż pożarna uciekła.I co tu wspominać i celebrować

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama