Reklama

Oby nigdy nie zapomnieli, jak smakuje miłość! Złote gody 11 par z Chłopic

W ostatnim czasie mamy w regionie prawdziwy wysyp małżeńskich jubileuszy. Z szacunkiem i pokorą pochylono się przed złotymi jubilatami także w Chłopicach w powiecie jarosławskim.

Uroczystość złotych godów obchodzono tu we wtorek, 21 listopada, zapraszając pary, który przeżyły w związku małżeńskim co najmniej 50 lat.

To Władysława i Franciszek Gdykowie, Łucja i Kazimierz Gralowie, Maria i Tadeusz Koniuszowie, Irena i Marian Kotkowscy, Maria i Mieczysław Kureccy, Maria i Mieczysław Niedochodowiczowie, Genowefa i Julian Pelcowie, Maria i Marian Starzeccy, Zofia i Kazimierz Wojdyłowie, Maria i Jan Wróblowie oraz Weronika i Zdzisław Zygmuntowie.

Wszyscy odebrali przyznane przez prezydenta RP Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które wręczyli: gospodarz gminy Andrzej Homa, sekretarz Marzena Blok, skarbnik Agnieszka Koralewicz oraz przewodniczący Rady Gminy Chłopice Franciszek Kiszka. W podniosłej chwili uczestniczył również zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Chłopicach Grzegorz Kawecki.

Reklama

Jak zaznaczył wójt, 50-lecie małżeństwa to jubileusz wyjątkowy, stanowiący dowód zrozumienia istoty związku małżeńskiego, ale też wzajemnych potrzeb i oczekiwań.

– Stanowicie idealny przykład dla młodych małżeństw, jak zgodnie i wytrwale dzielić z sobą troski i radości przez całe swoje życie – zwrócił się do uhonorowanych małżonków.

Z racji okazji posypały się też gratulacje dla poszczególnych par i życzenia kolejnych tak pięknych uroczystości oraz lat wypełnionych wzajemną miłością, ciepłem i zrozumieniem.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama