Reklama

Obywatel Mołdawii zmienił nazwisko, by przekroczyć granicę. Fortel się nie udał

28/12/2024 14:29

30-latek został zdemaskowany przez funkcjonariuszy SG z przejścia granicznego w Korczowej.

Całe zdarzenie miało miejsce podczas odprawy granicznej autokarów wyjeżdżających z Polski przez przejście graniczne w Korczowej. W trakcie weryfikacji 30-letniego obywatela Mołdawii okazało się, że posiada on podwójną tożsamość. Mężczyzna wiedział, że jest osobą niepożądaną na terenie Polski dlatego, aby móc przekroczyć granicę – zmienił nazwisko.

Cudzoziemiec przyznał się do przestępstwa i dobrowolnie poddał karze 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. Co więcej, otrzymał także decyzję o zobowiązaniu do powrotu oraz 3-letni zakaz wjazdu do Polski i innych państw Schengen.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/12/2024 14:29
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości