Dzięki czujnemu oku mieszkańca Kańczugi i zgłoszeniu przez niego pijanego kierowcy, policjanci zatrzymali nietrzeźwego 63-latka, który wsiadł za kierownicę audi mając 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Został on natychmiast przewieziony do aresztu. Po wytrzeźwieniu, mieszkaniec Jawornika Polskiego usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Za tego typu czyn grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze