Reklama

Obywatelska postawa i zatrzymanie pijanego kierowcy

Dzięki czujnemu oku mieszkańca Kańczugi i zgłoszeniu przez niego pijanego kierowcy, policjanci zatrzymali nietrzeźwego 63-latka, który wsiadł za kierownicę audi mając 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Został on natychmiast przewieziony do aresztu. Po wytrzeźwieniu, mieszkaniec Jawornika Polskiego usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. 

Za tego typu czyn grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama