Ponad 3 promile alkoholu miał w organizmie 52-letni kierowca, którego po służbie zatrzymał funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej na trasie Futory – Dachnów.
Mundurowy podróżując z rodziną zauważył, że jeden z pojazdów porusza się całą szerokością drogi. Zdecydował się doprowadzić do zatrzymania kierowcy i zabrał mu kluczyki. Niedługo po tym na miejscu zjawili się policjanci, którzy zbadali stan trzeźwości 52-latka.
Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. To jednak nie wszystko. Okazało się również, że ma już zatrzymane prawo jazdy, a samochód nie posiada aktualnych badań technicznych. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze