Reklama

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy

Ponad 3 promile alkoholu miał w organizmie 52-letni kierowca, którego po służbie zatrzymał funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej na trasie Futory – Dachnów.

Mundurowy podróżując z rodziną zauważył, że jeden z pojazdów porusza się całą szerokością drogi. Zdecydował się doprowadzić do zatrzymania kierowcy i zabrał mu kluczyki. Niedługo po tym na miejscu zjawili się policjanci, którzy zbadali stan trzeźwości 52-latka.

Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. To jednak nie wszystko. Okazało się również, że ma już zatrzymane prawo jazdy, a samochód nie posiada aktualnych badań technicznych. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama