Reklama

W piątek, 13 czerwca, w Jarosławiu odbędzie się upamiętnienie 85. rocznicy pierwszego transportu do Auschwitz.

Wydarzenie rozpocznie msza św. o g. 8 w kolegiacie, by później, o g. 11 przy tablicy upamiętniającej pierwszy transport więźniów obozów koncentracyjnych (stacja PKP) oddać hołd tym, którzy przeżyli piekło Auschwitz. Uroczystość zakończy się widowiskiem historycznym przygotowanym przez uczniów ZSBiO w Jarosławiu i grupę rekonstrukcyjną Przemyskiego Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej X DOK.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/06/2025 10:38
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama