Reklama

Ochroniarze zgubili walizkę pełną pieniędzy

07/05/2018 09:15

Na niecodzienne znalezisko natrafili policjanci w Sędziszowa Małopolskiego. Na jednym ze skrzyżowań w tej miejscowości znaleźli walizkę z gotówką. Zgubili ją konwojenci wiozący pieniądze do banku. Walizka został zabezpieczona, a następnie zwrócona firmie ochroniarskiej.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegły poniedziałek w godzinach popołudniowych. Patrolujący miasto policjanci z sędziszowskiego komisariatu zauważyli, że na jednym ze skrzyżowań z przejeżdżającej furgonetki coś wypada, a nieświadomy sytuacji kierowca jedzie dalej. Zgubą okazała się walizka służąca do przewożenia pieniędzy, wypakowana gotówką. Konwojenci zorientowali się, że stracili swój cenny ładunek dopiero w następnym sklepie, gdy odkryli że drzwi furgonu są otwarte.

 
Patrol sędziszowskich policjantów walizkę zabezpieczył, a następnie przekazał firmie ochroniarskiej, skąd jak można podejrzewać trafiła do miejsca swego przeznaczenia. Trwają działania zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Śmiech - niezalogowany 2018-05-07 11:14:59

    Powiedzenie "pieniadze leżą na ulicy" ma teraz jakieś znaczenie :D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    PL - niezalogowany 2018-05-07 16:05:42

    Szukają już nowej pracy ?Może zatrudnią się jako konwojenci w banku ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości