Reklama

Od 50 lat wspólnie przez życie

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego to miłe wydarzenie nie tylko dla samych jubilatów, ale i dla ich bliskich. Ze względu na obowiązujące obostrzenia jubileuszowe spotkanie 5 małżeńskich par z Łopuszki Wielkiej odbyło się przy ograniczonej liczbie osób, w maseczkach i zachowaniem dystansu. Nie miało to jednak wpływu na dostojny charakter tej wyjątkowej uroczystości.

„Złote Gody” to czas podsumowań, radości i wspomnień. To jubileusz niezwykły, bo małżeństwo trwające pół wieku to wspaniały wynik, w dodatku[paywall] nie ostateczny, bo przed jubileuszowymi parami zapewne jeszcze wiele wspaniałych lat wspólnego życia.


I właśnie takich, przeżytych w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu, życzył małżonkom 10 marca burmistrz miasta i gminy Kańczuga Andrzej Żygadło. Uroczystość odbyła się w Domu Kultury w Łopuszcze Wielkiej.

Wzięli w niej udział jubilaci, którzy swoją rocznicę ślubu świętowali w 2020 r. Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznanymi przez prezydenta Andrzeja Dudę, pary udekorowali sekretarz Teresa Argasińska, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Alicja Głowacz i oczywiście burmistrz Andrzej Żygadło.

A celebrujący wyjątkowe chwile małżonkowie to: Danuta i Tadeusz Bochnakowie, Stanisława i Józef Malikowie, Maria i Antoni Osmykowie, Danuta i Józef Paszyńscy oraz Maria i Stanisław Pydowie.

Jak na tego typu wydarzenie przystało, nie zabrakło gratulacji, ciepłych życzeń oraz okazji do wzruszeń.

Reklama


fot.UMiG Kańczuga
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama