Urząd Miejski w Przemyślu był jednym z 34, w którym odbyły się pilotażowe testy dowodu osobistego z tzw. warstwą elektroniczną. Wypadły pomyślnie. Wniosek o wydanie nowego dokumenty będzie można składać od 4 marca br.
Urzędnicy biorący udział w testach mieli możliwość sprawdzenia i przetestowania procedur związanych z nowym[paywall] dowodem oraz jego obsługą. Począwszy od składania wniosku i kończąc na jego wydaniu. Przedmiotem przedsięwzięcia było również sprawdzenie innych procesów związanych już z samym użyciem e-dowodu osobistego w warunkach rzeczywistych.
Nowy dowód będzie zewnętrznie podobny do obecnego, wewnątrz będzie jednak znajdował się chip, w którego pamięci znajdą się m.in. dane identyfikacyjne umieszczone w warstwie graficznej, w tym zdjęcie biometryczne. Pierwsze dowody z warstwą elektroniczną Polacy dostaną za kilka tygodni. Wnioski o wydanie e-dowodu będzie można składać od 4 marca br. Dotychczasowe dokumenty zachowują ważność. Dowody z warstwą elektroniczną będą stopniowo zastępować dotychczasowe dowody - w miarę ich naturalnego procesu wymiany (np. z powodu końca ważności dotychczasowego dokumentu czy jego utraty).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W inwigilacji władza doszła już do tego,ze wystarczy na czole wytatuować pesel i po sprawie.Skanery są prawie wszędzie to kontrola każdego będzie pełna i rzeczywista.A koszty prawie zerowe
https://forumemjot.wordpress.com/2015/02/11/9-lutego-72-rocznica-poczatku-rzezi-wolynskiej/
Straszne Tadeuszu, demokrację Ci zabierają xD
W inwigilacji władza doszła już do tego,ze wystarczy na czole wytatuować pesel i po sprawie.Skanery są prawie wszędzie to kontrola każdego będzie pełna i rzeczywista.A koszty prawie zerowe
https://forumemjot.wordpress.com/2015/02/11/9-lutego-72-rocznica-poczatku-rzezi-wolynskiej/
Straszne Tadeuszu, demokrację Ci zabierają xD