W sobotę 30 lipca w Jarosławiu miała miejsce uroczysta „Parada Rowerowa”, podczas której najmłodsi mieli doskonałą okazję do nauki i zabawy.
W specjalnie przygotowanym dla nich miasteczku rowerowym czekali policjanci z jarosławskiej drogówki, którzy zaznajamiali najmłodszych z zasadami ruchu drogowego, zwłaszcza, jeśli chodzi o przechodzenie przez pasy, jazdę na rowerach i hulajnogach.
Dzieci uczyły się prawidłowo[paywall] przejeżdżać przez skrzyżowania i rondo, oraz zapoznawały się ze znakami drogowymi i sygnalizacją świetlną.
Wydarzenie stało się świetną okazją do nauki poprzez zabawę dla maluchów, a nabyte umiejętności utrwalą wiedzę starszaków, których czeka w przyszłości pierwszy drogowy egzamin na kartę rowerową.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze