Reklama

Oddział nie jest z gumy

11/03/2019 07:38

– Temat przemyskiego szpitala praktycznie nie schodzi z okładek lokalnych gazet. Na brak dobrej organizacji non stop narzekają pacjenci i ich rodziny. Sama miałam niedawno okazję doświadczyć sytuacji, która – moim zdaniem – nie powinna mieć miejsca.

Przywiozłam schorowaną matkę na izbę przyjęć szpitala. Na SOR-ze zadecydowano, że należy ją umieścić na oddziale wewnętrznym. Poinformowano nas jednak, że trzeba będzie poczekać na miejsce, bo oddział nie jest z gumy, a pacjentom wydawane są wypisy. Na wolną salę czeka się na szpitalnym korytarzu. Razem z bliską mi osobą umieszczonych zostało na nim jeszcze 3 pacjentów. Musiałam jechać do domu, bo zostawiłam w nim dziecko, więc, licząc na to, że czekanie nie potrwa już długo, opuściłam szpital. Kiedy zadzwoniłam w okolicach północy z pytaniem, czy matka trafiła już na salę, usłyszałam, że przez telefon nie mogą udzielić mi informacji. Pewnie rzeczywiście obligują do tego przepisy. Tyle że następnego dnia, po przyjeździe do szpitala, okazało się, że starsza osoba całą noc przeleżała na korytarzu bez koca, czekając na możliwość przeniesienia do sali. Czy tak to powinno wyglądać?


Przemyślanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    bzz - niezalogowany 2019-03-11 09:00:47

    Brawo radny K

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2019-03-11 12:36:33

    "...Czy tak to powinno wyglądać?..."Oczywiście, że nie! Natomiast uderzyło mnie co innego, zaznaczam, że opieram się tylko na tym internetowym fragmencie artykułu. Wykazała się pani - niestety - skrajną nieodpowiedzialnością zostawiając mamę "samopas" na korytarzu. Nawet gdyby nie znała pani realiów przemyskiego szpitala to wybaczy pani ale pójście sobie spokojnie spać po północy nie wiedząc co z mamą?, czy jest już na sali, czy czuje się lepiej czy gorzej itd. itp. - to wyjątkowa znieczulica córki w stosunku do swojej mamy i jakiekolwiek usprawiedliwianie takiego czynu byłoby nie na miejscu. Jak pani będzie się czuła gdy pani dziecko kiedyś nie daj boże, tak samo się "odwdzięczy" pani?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lol - niezalogowany 2019-03-12 20:05:37

    A dziecko miała zostawić bez opieki w domu?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama