Mimo niesprzyjającej aury kilkadziesiąt osób zgromadziło się przy pomniku św. Jana Pawła II, aby odtańczyć Wielkanocny Taniec Uwielbienia.
W niedzielę, 23 kwietnia, pogoda nie sprzyjała plenerowym imprezom. Jak na tę porę roku było wyjątkowo zimno, na dodatek na przemian padał deszcz i śnieg, a już za chwilę świeciło słońce. Jednak o g. 15.00, kiedy miał się rozpocząć Wielkanocny Taniec Uwielbienia, rozpogodziło się na ponad godzinę.
Taneczno-modlitewne spotkanie zgromadziło kilkadziesiąt osób. Organizatorem była Diakonia Tańca Uwielbienia, skupiająca głównie młodzież. Najpierw została przedstawiona krótka pantomima (przedstawienie z podkładem muzycznym, ale bez słów aktorów), następnie odtańczono kilka układów tanecznych. Całość zakończyła modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Uwielbienia, dla kogo, czego ?!?