Zatrzymany 34-latek częściowo się przyznał do zarzucanych przestępstw. Za kradzieże z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia.
Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu od zeszłego roku poszukiwali osoby, która włamywała się do odkurzaczy przy myjniach samochodowych w Przemyślu.
Wykradał z nich bilon, powodując 2250 zł straty.
W tym samym czasie prowadzono także postepowania dotyczące kilku uszkodzeń mienia – straty ponad 3000 zł, oraz kradzieży 80 litrów paliwa z koparki.
Okazało się, że sprawca może być ten sam – 34-letni przemyślanin został zatrzymany 10 lutego br., przedstawiono mu aż 8 zarzutów!
Odpowie on za: 5 kradzieży z włamaniem i 3 uszkodzenia mienia. Prokurator zastosował wobec sprawcy dozór policyjny i zakazu opuszczania kraju.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze