Do 5 lat więzienia grozi 35-letniej pracownicy jednej z restauracji na terenie powiatu jarosławskiego za kradzież mienia pracodawcy. Kobieta ukryła łupy w samochodzie i mieszkaniu.
Łupem pracownicy restauracji padły artykuły spożywczo-przemysłowe i wyposażenie kuchenne lokalu. O tym, że zginęły w niejasnych okolicznościach, poinformowano na początku marca policjantów z komisariatu w Radymnie. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z zespołu kryminalnego i dzielnicowy radymniańskiej jednostki. Wszystko wskazywało na to, że przestępstwa dokonała jedna z osób zatrudnionych w restauracji. Podejrzenie okazało się słuszne. Jeszcze tego samego dnia przeszukano auto i mieszkanie 35-letniej pracownicy. Tam znaleziono skradzione rzeczy, warte ponad 12 tys. zł. Wszystkie wróciły do właściciela. Teraz kobieta za swój czyn odpowie przed sądem.

fot.KPP Jarosław
Skradzione mienie opiewało na ponad 12 tys. zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze