W Dębicy odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików. Na starcie stanęło 128 najlepszych zawodników z całej Polski, w tym trójka reprezentantów Nurtu Przemyśl: Aleksandra Makar, Gracjan Dębski i Wiktor Iwaniuch.
Świetnie zaprezentowała się Ola, która zdobyła brązowy medal w grze podwójnej, grając w parze z Zuzanną Piekarczyk (Skawa Wadowice). W drodze do medalu w I rundzie pokonały parę Zuzanna Kmiecik (Griffins Spin Szczecin) – Judyta Chodyniecka (UKS Zalew Stepnica). W II rundzie wygrały z duetem Julia Rogulska (LUKS Chełmno) – Weronika Pilarska (LUKS Kusy Laskowice). W ćwierćfinale pokonały parę Antonina Serafin (UKS Żaczek Fajsławice) – Maria Karczmarz (Lewart AGS Lubartów). W półfinale zmierzyły się z późniejszymi mistrzyniami Polski – parą Katarzyna Rajkowska (Olimpijczyk Jeżewo) – Anna Ulatowska (MKS Wolavia Wołów) i musiały uznać jej wyższość.
W grze pojedynczej Ola zajęła wysokie 9. miejsce. W I rundzie pokonała Zuzannę Kwaśnicką (UKS MOSiR Dukla). W II rundzie wygrała z Martyną Stosio (GKTS Gdańsk), w III rundzie uległa Annie Ulatowskiej (Wolavia Wołów).
G. Dębski w grze pojedynczej przegrał w I rundzie z wyżej notowanym Iwo Kulikiem (Bogoria Grodzisk Mazowiecki). Kolejny mecz z Ignacym Sławińskim (Sokół Serock) wygrał, zajmując ostatecznie 33. miejsce. W. Iwaniuchowi, który nie był w pełni sił, po świeżo przebytej chorobie, nie udało się wygrać meczu w grze pojedynczej.
W grze podwójnej Wiktor i Gracjan ulegli w I rundzie parze Bartosz Ziemba (GKTS Giżycko) – Iwo Kulik (Bogoria).
Warto dodać, że cała trójka młodych przemyślan, podopiecznych Zdzisława Bodnara, będzie grać w kategorii młodzików również w przyszłym sezonie. Mając takie doświadczenia, z pewnością powalczą o wysokie cele.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze