Reklama

Oni wiedzą, co to prawdziwa miłość!

Trzy pary z terenu gminy Przemyśl świętowały w czwartek, 12 września, pięćdziesięciolecie zawarcia związku małżeńskiego. Okazji do wzruszeń nie zabrakło. Gratulacji dla jubilatów oraz życzeń kolejnych tak pięknych uroczystości i lat wypełnionych wzajemną miłością, ciepłem i zrozumieniem również.

Wspomnienia wyjątkowej chwili, kiedy pół wieku temu – pełni młodzieńczego zapału i miłości – mówili sobie „tak”, wróciły do małżonków z podwójną siłą w dniu wzruszającej uroczystości złotych godów, jaką przygotowano dla nich w Urzędzie Gminy Przemyśl. Była okazja do wspominania wspólnie przeżytych chwil, podczas których, jak to w życiu, nie brakowało wzlotów i upadków. Wspomnienia uruchomiły również lawinę wzruszeń. Zacni jubilaci – Helena i Marian Jurkowscy, Stanisława i Jan Stadnikowie oraz Maria i Janusz Wiechowie – z okazji swego święta przyjęli najserdeczniejsze życzenia kolejnych szczęśliwych i pogodnych lat przeżytych w zgodzie i miłości od wójta Marka Wasiewicza. Odebrali też szczególne odznaczenia – Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Nie dostaje się ich od tak. Jak ciężko trzeba na nie pracować, wiedzą ci, którzy byli tego dnia bohaterami uroczystości. Wszystkie trzy pary z pewnością na nie zasłużyły, bo dla młodszych małżeńskim stażem są najlepszym przykładem na to, że można zgodnie i wytrwale dzielić z sobą troski i radości przez większość swojego życia.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/09/2024 13:03
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama