Reklama

Ostatni przejazd starym mostem kolejowym w Przemyślu [ZDJĘCIA]

Na znakomity pomysł wpadło Stowarzyszenie „Forum Rozwoju Przemyśla”. Otóż członkowie organizacji zaprosili wszystkich chętnych na ostatni, pożegnalny przejazd starym mostem kolejowym na Sanie im. Tadeusza Porembalskiego. Stawiło się ponad 40 osób!

– Budowa nowego mostu kolejowego na Sanie jest już praktycznie na ukończeniu. Tym samym starsza konstrukcja mostu, będąca jednym z najbardziej charakterystycznych elementów krajobrazu miasta oraz świadkiem wielu ważnych wydarzeń z historii Przemyśla, zakończy swoją historię w roli przeprawy kolejowej. Choć nowa konstrukcja przynosi nam nowe perspektywy, nie zapominamy o pięknej przeszłości i znaczeniu, jakie dla mieszkańców Przemyśla ma stary most. Jego architektura i historia stanowią niezatarte piękno, które w sercach przemyślan będzie trwać wiecznie

– powiedział wiceprezes stowarzyszenia Grzegorz Kość.

Reklama

130 lat pięknej historii[paywall]

Konstrukcja ta przez ponad 130 lat pełniła funkcję jednej z najważniejszych przepraw mostowych Przemyśla. Jak wspomniał G. Kość, była świadkiem wielu wydarzeń historycznych ważnych dla samego miasta, jak i kraju, jak m.in.: budowy Twierdzy Przemyśl, wybuchu I wojny światowej, odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 r. czy tragicznego okresu II wojny światowej, w którym w pewnym momencie most stał się granicą.

– Przez te 130 lat nasz poczciwy most żelazny wypełniał w szczególny sposób miejski krajobraz swoją charakterystyczną kratownicową konstrukcją. Dla wielu przemyślan moment przejazdu i towarzyszący przy tym charakterystyczny stukot połączony z widokiem Starego Miasta stanowi nieodłączny element wspomnień o nim

Reklama

– stwierdził G. Kość. Ostatni przejazd, króciutki, bo kilkuminutowy, był dla ok. 40-osobowej grupy osób takim właśnie doznaniem. Pociąg przemierzył trasę ze stacji Przemyśl Główny do stacji Przemyśl Zasanie.

Referat o historii mostów

Przyjazd do stacji Przemyśl Zasanie nie zakończył tego wydarzenia. Kolejnym punktem było wspólne przejście do pubu „Gold Fassl” przy ul. Borelowskiego, gdzie znany przemyski miłośnik historii, fotograf Piotr Michalski zaprezentował zebranym historię przemyskich przepraw mostowych, w tym wspomnianego mostu kolejowego.

Reklama

– 17 listopada 2023 roku nie kończy historii tego mostu, a jedynie zamyka jego rozdział jako przeprawy kolejowej. W dalszym ciągu, podobnie jak przez ostatnie 130 lat, most będzie służył nam, mieszkańcom, jak i wszystkim, którzy będą odwiedzać nasze miasto. Zmieni się jednak jego przeznaczenie. Z jednej strony będzie łączyć obie części miasta jako kładka pieszo-rowerowa, zaś z drugiej opowiadać o swojej historii i nie tylko jako placówka muzealna. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia i sprawienia, że było tak wyjątkowe. Serdecznie dziękujemy panu Andrzejowi Jachimeckiemu, szefowi pubu Gold Fassl za ugoszczenie nas i możliwość wysłuchania we wnętrzach tego kultowego lokalu historii mostów przemyskich. Dziękujemy panu Marcinowi Stecurze za wsparcie organizacyjne i pomoc w przygotowaniach. No i oczywiście panu Piotrowi Michalskiemu, który z wielkim zaangażowaniem i pasją przybliżył uczestnikom historię przemyskich przepraw i poprowadził nas, niczym wehikułem czasu, przez różne miejsca i okresy związane z historią przemyskich mostów

– podsumował G. Kość.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama