Reklama

Owocna współpraca sokistów i policjantów


Wprawdzie Komenda Miejska Policji w Przemyślu słusznie nie udziela informacji na temat prowadzonej akcji „Tor”, jednak można bez żadnych wątpliwości stwierdzić, że przynosi efekty. To także dzięki współpracy ze Strażą Ochrony Kolei.


Stała wymiana informacji o zagrożeniach występujących na obszarze kolejowym, organizowanie wspólnych działań w celu zapewnienia porządku publicznego, współdziałanie przy zabezpieczaniu miejsc przestępstw oraz udzielanie pomocy przy doprowadzaniu sprawców do właściwych organów – to tylko niektóre elementy współpracy Straży Ochrony Kolei z policją. Jak wiadomo, SOK – realizując zadania określone w ustawie o transporcie kolejowym – działa na rzecz zapobiegania przestępstwom i wykroczeniom kolejowym, takim jak kradzieże mienia kolejowego czy dewastacje...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 64% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/01/2026 14:41
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama