Reklama

Palił rzeczy po zmarłej osobie. Odpowie przed sądem

30/06/2018 10:03

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że w pobliżu wiaduktu kolejowego ktoś pali śmieci...

Dyżurny ropczyckiej komendy odebrał zgłoszenie o wypalaniu śmieci na terenie prywatnej posesji.

Na miejscu policjanci zastali 53-letniego mężczyznę, który dostarczył tam ciągnikiem stare ubrania, plastiki, kartony i papiery, które ułożył w dwóch stertach i podpalił.

Mężczyzna tłumaczył, że musiał posprzątać po zmarłej osobie i nie wiedział, że nie wolno mu palić takich odpadów nawet na własnej posesji. Niedługo później ugasił ogień i zebrał pozostałości z powrotem na przyczepę.

Sprawa mężczyzny znajdzie swój finał w sądzie.

Reklama


fot.KPP Ropczyce
MWó
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kornel - niezalogowany 2018-07-01 05:39:42

    A ta hołota co pali odpady to też w sądzie znajdzie się, że zapytam! Idioci!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ggghhhh - niezalogowany 2018-07-01 07:10:07

    A właściciele 60 wysypisk są juź w sądzie czy nie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nowy - niezalogowany 2018-07-01 08:03:37

    Najlepiej biednego chłopa ukarać   i są sukcesy , a właścicieli dzikich wysypisk  to mogą w cztery litery pocałować 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama