Reklama

Papież byłby zachwycony

23/10/2016 11:00

Koncert „Przemyskie dzieci w hołdzie Janowi Pawłowi II” został owacyjnie przyjęty przez publiczność zgromadzoną w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

Szósta edycja imprezy odbyła się w środę, 19 października. Na scenie CK zaprezentowało się ok. 140 wykonawców z[paywall] następujących placówek: Przedszkola nr 3, Przedszkola Sióstr Felicjanek, Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 5, Szkoły Podstawowej nr 6, Szkoły Podstawowej nr 11, Szkoły Podstawowej nr 14, Szkoły Podstawowej nr 15, Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Izaaka Newtona, Państwowej Szkoły Muzycznej, Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego oraz Centrum Piosenki Dziecięcej przy Szkole Podstawowej nr 15.

Koncert był okazją, aby przypomnieć sobie życie Ojca Świętego. Dzieci uczciły jego osobę poprzez śpiew, taniec, recytację i scenki teatralne. Nie zabrakło barwnych strojów, świetnych rekwizytów oraz spontanicznej, dziecięcej radości. Wszystkie występy były przyjmowane owacyjnie.

Reklama

Organizatorami tegorocznego przedsięwzięcia byli: Centrum Kulturalne w Przemyślu i Dorota Jamroz ze Szkoły Podstawowej nr 11. – Serdecznie dziękuję szkołom i przedszkolom za przyjęcie naszego zaproszenia oraz nauczycielom, którzy wspaniale przygotowali dzieci do koncertu. Duże ukłony kierujemy w stronę rodziców, którzy przygotowali stroje – mówi.

Blisko dwugodzinny koncert wypełnił salę Centrum Kulturalnego po brzegi. Zainteresowanie było tak duże, że występ zostanie powtórzony 14 grudnia o g. 16.30. Również w CK.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama