Właśnie zakończono trwające kilkanaście miesięcy prace modernizacyjne, na czas których część płatnego parkingu została wyłączona z użytkowania.
Od dziś część parkingu pomiędzy mostem kolejowym a pierwszą bramą wejściową na targ jest już do dyspozycji kierowców. Warto pamiętać, że oznacza to również przywrócenie strefy płatnego parkowania.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Stowarzyszenie Kupieckie powinno wystąpić o to,aby pierwsze pół godziny parkowania było darmowe.Przy każdym dużym sklepie są darmowe parkingi,a za taki duży sklep można uznać Zielony Rynek.
Stowarzyszenie Kupieckie powinno wystąpić o to,aby pierwsze pół godziny parkowania było darmowe.Przy każdym dużym sklepie są darmowe parkingi,a za taki duży sklep można uznać Zielony Rynek.