24 panie powalczą 2 sierpnia br. o tytuł najpiękniejszej Polski 2026 roku. W tym gronie znalazła się Pawłosiowianka Kinga Pałka. Wydarzenie to będzie tradycyjnie zwieńczeniem kilkudniowego „Festiwalu Piękna” i zostanie zorganizowane w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.
Organizatorem konkursu Miss Polski 2026 jest agencja Nowa Scena sp. z o.o. w Sopocie). Będzie to już 37. edycja imprezy. Konkurs na najpiękniejszą Polkę od kilkudziesięciu lat transmitowany na antenie telewizji Polsat. To prestiżowe wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody.
– można przeczytać na stronie organizatora...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 58% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze