Reklama

Pechowy czwartek dwunastego

Czwartek, 12 maja, nie był z pewnością szczęśliwym dniem dla 39-letniego mieszkańca Jarosławia, który dwukrotnie miał przyjemność bycia skontrolowanym przez funkcjonariuszy policji, patrolujących okolice przejazdu kolejowego.

Zaśmiecanie przez mężczyznę i jego towarzysza miejsca publicznego pustymi butelkami po napojach alkoholowych zakończyło się pouczeniem i zobowiązaniem do uprzątnięcia terenu.

Finał drugiej interwencji był zdecydowanie mniej ugodowy.

Podczas ponownego patrolu policjanci zauważyli jadący pojazd z poprzedniej akcji. Mieli podejrzenie, że kierowcą może być osoba nietrzeźwa, więc zatrzymali opla do kontroli.

Jak się okazało, hipoteza mundurowych okazała się słuszna i mężczyzna w wydychanym powietrzu miał aż 3,28 promila alkoholu.

Reklama

Jakby tego było mało – nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Pasażer pojazdu również znajdował się w stanie nietrzeźwości.39-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości