Reklama

Pełkinie: Zignorowała znak STOP. Zderzyła się z pociągiem

09/01/2024 11:26

O dużym szczęściu może mówić 29-letnia mieszkanka gminy Przeworsk kierująca seatem. W piątek, przed g. 11, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Pełkiniach zderzyła się z pociągiem relacji Warszawa Wschodnia-Przemyśl Główny.

Okazało się, że kobieta zignorowała znak STOP, w skutek czego doszło do zderzenia. Na szczęście skończyło się wyłącznie strachem i uszkodzonym samochodem. Policjanci ukarali kierującą mandatem w wysokości 2500 zł oraz 10 punktami karnymi.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości