O dużym szczęściu może mówić 29-letnia mieszkanka gminy Przeworsk kierująca seatem. W piątek, przed g. 11, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Pełkiniach zderzyła się z pociągiem relacji Warszawa Wschodnia-Przemyśl Główny.
Okazało się, że kobieta zignorowała znak STOP, w skutek czego doszło do zderzenia. Na szczęście skończyło się wyłącznie strachem i uszkodzonym samochodem. Policjanci ukarali kierującą mandatem w wysokości 2500 zł oraz 10 punktami karnymi.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze