Reklama

Perfect zagrał dla uczestników pikniku charytatywnego

18/08/2018 18:31

W niedzielę, 12 sierpnia, w Villi Bolestraszyce odbyła się kolejna edycja koncertu charytatywnego „Wznieś serce nad zło”, organizowanego na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie . Od czterech lat impreza jest stałym punktem w kalendarzu wydarzeń kulturalno-rozrywkowych w regionie.

Występy wokalno-muzyczne, prezentacja grupy mażoretek „Finezja” i koncert gwiazdy wieczoru – legendy polskiej muzyki rockowej, czyli grupy Perfect – zgromadziły tłumy.


Do późnych godzin nocnych uczestników bawił także zespół Illuzer oraz duet Disco Polo Show.


fot.Kamil Krukiewicz
KK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    tym - niezalogowany 2018-08-18 20:40:31

    Przemyśl umarł....Po to zeby miec cos wsolnego z KULTURA t teraz trzeba jezdzic na koncetry po Gminach.Tam potarfia sie zorganizować i nawet kasa rzuca.Moze by tak wreszcie ta Renayke wywalic ,a przywrócic poprzefnika i to z przeprosinami.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama