W niedzielę, 12 sierpnia, w Villi Bolestraszyce odbyła się kolejna edycja koncertu charytatywnego „Wznieś serce nad zło”, organizowanego na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie . Od czterech lat impreza jest stałym punktem w kalendarzu wydarzeń kulturalno-rozrywkowych w regionie.
Występy wokalno-muzyczne, prezentacja grupy mażoretek „Finezja” i koncert gwiazdy wieczoru – legendy polskiej muzyki rockowej, czyli grupy Perfect – zgromadziły tłumy.
Do późnych godzin nocnych uczestników bawił także zespół Illuzer oraz duet Disco Polo Show.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przemyśl umarł....Po to zeby miec cos wsolnego z KULTURA t teraz trzeba jezdzic na koncetry po Gminach.Tam potarfia sie zorganizować i nawet kasa rzuca.Moze by tak wreszcie ta Renayke wywalic ,a przywrócic poprzefnika i to z przeprosinami.
Przemyśl umarł....Po to zeby miec cos wsolnego z KULTURA t teraz trzeba jezdzic na koncetry po Gminach.Tam potarfia sie zorganizować i nawet kasa rzuca.Moze by tak wreszcie ta Renayke wywalic ,a przywrócic poprzefnika i to z przeprosinami.